Balenie na dovolenku vie byť riadne stresujúce. Hlavne ženy sa boja, že zabudnú do kufra pribaliť všetky svoje „životne dôležité“ kozmetické prípravky. Zabudnuté krémy a šampóny nie sú až tak veľkým problémom. Dajú sa predsa zakúpiť v každých potravinách. Obľúbený rúž alebo špirála sa však na bohom zabudnutých miestach ťažko hľadajú.

Na dovolenku jedine s prírodnou kozmetikou

Je pravdou, že na dovolenku sa chodí hlavne na civilizované miesta, ale nie všade sa nachádzajú drogérie. Dovolenkové destinácie sú plné barov, reštaurácií, potravín a obchodíkov so suvenírmi, drogéria je zriedkavosťou. Dekoratívna kozmetika býva ušitá na mieru rôznym typom pleti. Preto nie je na škodu si zbaliť na dovolenku vaše obľúbené značky, o ktorých viete, že vám sedia a pomáhajú. Ešte ste svoju značku nenašli? Skúste vyskúšať prírodnú kozmetiku SANTE vyrábanú z čisto prírodných zložiek s certifikátmi kvality BDIH a NaTrue. Táto kozmetika vašu pokožku, pleť či vlasy ochráni aj počas dní kedy ste celý deň na slnku alebo sa kúpete v mori.

Prirodzene upravená za každých okolností

Teraz späť k baleniu. V taštičke na kozmetiku by ste mali mať špirálu, ktorá je základom pri každej úprave zovňajška. V prípade, že by ste zabudli iné produkty, špirála vás vždy zachráni a zmení celý výraz nielen očí, ale aj tváre. Počas letných mesiacov dajte prednosť vodeodolnému prípravku. Ďalším must have kúskom je rúž. V lete môžete siahnuť aj po výrazných odtieňoch. Ak máte pery citlivé, dbajte na to, aby rúž obsahoval ochranný faktor a zvlhčujúce ingrediencie. Malé nedokonalosti pleti zakamuflujete krycím make-upom a lesknúcu sa pleť púdrom. Oba prípravky si zakúpte s UV ochrannými faktormi. Po preflámovanej noci oceníte vo vašej taštičke prítomnosť krycieho korektora a rozjasňovača.

Základné ošetrenie pleti počas dovolenky

Predísť starnutiu pleti pomáhajú mnohé prípravky. Základom je však dokonalé odlíčenie. Nikdy nechoďte spať bez vyčistenej pleti. Preto si nezabudnite do taštičky zbaliť odličovacie mlieko alebo micelárnu vodu. Všetky ošetrujúce prípravky sa dajú zakúpiť v cestovnom balení. Ak cestujete na dovolenku lietadlom, oceníte aj termálnu vodu, ktorá vysušenú pleť za minútu osvieži a hydratuje. Opálená pokožka vyzerá nádherne, ale po návrate domov môžu začať problémy v podobe šúpania. Myslite v predstihu a pribaľte si do batožiny hydratačné mlieko a nočný krém. Chýba vám niektorý z uvedených produktov? Nemusíte behať po obchodoch. Kompletnú ponuku kozmetiky nájdete na stránkach internetového obchodu naureus.sk. Bez zbytočného zhonu si zakúpite všetko potrebné jediným kliknutím.