Aj vás zastihla doba nepripravených? Doma takmer bezvládna stará mama, k tomu dieťa, ktoré prišlo o stravovanie v školskej jedálni. Čo s tým?

Kráľovsky ich môžete nakŕmiť aj bez toho, aby ste riskovali zhorený hrniec na šporáku a popáleniny niektoré člena rodiny. Využite rozvoz jedla Bratislava a nechajte im obedy voziť až domov.

Obedy, na ktoré sa zbiehajú slinky

Žiadny nezdravý fast food, ale poctivá slovenská kuchyňa. Presne to, čo majú vaši najbližší najradšej. Aj keď ste práve teraz na home office, nestrácajte čas varením. Venujte sa práci, učte sa s deťmi, starajte sa o rodičov, a varenie nechajte na druhých. Rozvoj jedál Dúbravka, ale tiež denné menu Devínska Nová Ves až k vám domov – aj to je projekt, vďaka ktorému už nemusíte vyvárať. A bývať môžete kdekoľvek v Bratislave.

Objednať z dennej ponuky si stačí dopoludnia do 10:00. Pokiaľ sa však chystáte službu využívať dlhodobo a tiež pravidelne, máte možnosť si objednať obedy na celý týždeň. Menu poznáte týždeň dopredu.

Vždy si je z čoho vyberať

Ponuka je tak akurát. Nie príliš veľká, aby ste sa v nej nestratili a nakoniec nejedli stále to isté. Ale dostatočne pestrá, aby si to svoje našiel každý. Ten, kto má rád mäsové jedlá, bezmäsé aj sladké. Každý deň od pondelka do nedele sú k dispozícii na výber tri jedlá. Ku každému hlavnému jedlu je automaticky polievka v cene. Sladké jedlo si kľudne objednajte naviac miesto dezertu. Deti sa oňho doma podelia. A ak otec rodiny požaduje teplú večeru, aj naňho môže dobré jedlo do večera počkať. Ide o hotové jedlá, ktoré sa jednoducho ohrejú, trebárs aj len v mikrovlnnej rúre.

Aké dobroty sa varia?

Tradičné polievky, ako je fazuľová na kyslo, zeleninová s mrveničkou, zemiaková s kôprom, borš s mäsom a so smotanou či cesnaková, sú výborným základom. Kurací rezeň, morčacie špízy, strapačky s kapustou a údeninou, sviečková na smotane, vysmážaný syr – to všetko s prílohou. Určite sa nebudú ošívať deti ani dospelí. No a sladké jedlá, ktoré si nemôžete nechať ujsť? Lievance s jahodovým ragú, ryžový nákyp… Určite sa minimálne deti nebudú môcť dočkať.

Varí sa aj cez víkend

Variť ale nemusíte ani v sobotu či v nedeľu. Ak ste v práci, je praktické sa opäť takto postarať o plné brušká svojej rodiny. Ale aj ak ste doma, radšej sa venujte vlastným aktivitám a jedlo si nechajte doviesť domov. Dovoz Bratislava – Lamač je dokonca bezplatný, v Dúbravke zaplatíte 1 €, v Devínskej Novej Vsi, Záhorskej Bystrici a Mlynskej Doline 2,50 €, do Petržalky a Starého Mesta vám jedlo privezú za 3 €, do Ružinova za 4 €.

Vybrať si môžete aj z jedálneho lístku

Denné menu je len jedna možnosť, čo si vybrať. Chcete sa navečerať, ale nechce sa vám nikam chodiť a už vôbec nie variť? Vyberte si priamo z online jedálneho lístku. Od pondelka do štvrtka sa rozváža od 17:00 do 23:00, v piatok a v sobotu od 17:00 do 24:00.