Chcete si dopriať cesnak na posilnenie imunity, no zároveň si nemôžete dovoliť riskovať klasický zápach? Riešenie je jednoduché – doplnok stravy Allicor!

Hovorí sa, že cesnak je prírodne antibiotikum. Toto však nie je žiadna ľudová povera, ale realita. Cesnak obsahuje radu rozličných antioxidantov, vitamínov a minerálov, ktoré majú preukázateľné pozitívne účinky na ľudský organizmus. Jednotlivé antioxidanty pomáhajú telu v boji proti vírusom a baktériám, ktorým musí náš organizmus každý jeden deň čeliť. Cesnak zároveň pomáha aj pri rozličných kožných ochoreniach, problémoch s dýchacími cestami a naviac podporuje aj činnosť žalúdku.

Pozor na spracovanie!

Ak chcete pre svoje telo z cesnaku vyťažiť čo najviac, mali by ste ho konzumovať surový. Pri varení sa totiž značná časť účinných látok z cesnaku ničí a jeho účinok na ľudské telo je následne zanedbateľný. Naopak, ak cesnak konzumujete surový, nevyhnete sa klasickému zápachu. Za neho nemôže len samotný cesnak, ale aj naše telo. To začne po prijatí cesnaku vylučovať látky, ktoré zapáchajú. Cesnaková aróma vás potom trápi aj niekoľko dní, čo rozhodne nie je príjemné. Našťastie, je tu aj alternatívne riešenie.

Cesnak bez zápachu?

Prípravok Allicor je v podobe tabliet, ktoré sú vyrobené zo sušeného cesnaku, ktorý je sušený špeciálne tak, aby nestratil nič zo svojich účinkov a cenných látok. Tablety sú naviac obalené v špeciálnom filme, vďaka ktorému sa cesnak neuvoľní už v žalúdku, ale až v tenkom čreve. Vyhnete sa zápachu a naviac všetky účinné látky z cesnaku sa využijú lepšie, ako keby boli vstrebané už v žalúdku.

Doplnok stravy Allicor zakúpite z pohodlia domova cez e-shop Greenlike.sk. Tak neváhajte a posilnite svoju imunitu prírodne, účinne a bez akýchkoľvek nepríjemných vedľajších účinkov a sprievodných javov!