Dezerty domov aj do kaviarní. Čo robiť, aby ste mali koláče bez práce?
Dezerty domov aj do kaviarní. Čo robiť, aby ste mali koláče bez práce?

Koľkokrát ste si od svojich rodičov vypočuli známe slovenské príslovie: Bez práce nie sú koláče? V detstve istotne mnohokrát. Dnes im už vďaka výrobe koláčov, tort a pečiva Sladkosti pre hostí môžete povedať: „Ale mama, to vôbec nie je pravda!“ Či už máte kaviareň, svadbu alebo narodeninovú oslavu, dezerty si objednáte a vychutnáte bez toho, aby ste museli pohnúť prstom. Teda, zobrať z krabičky si ich už budete musieť sami. Ako fungujú Sladkosti pre hostí a čo zákazníkom ponúkajú?

Kvalitné suroviny, poctivé remeslo, prepracovaný e-shop

Smotana je smotana, maslo je maslo, mascarpone je mascarpone. Dezerty chutia presne tak, ako majú. Kvalitné suroviny a poctivé remeslo sú alfou a omegou e-shopu s dezertmi Sladkostí pre hostí.

Žilinská spoločnosť pôsobí na západnom a severnom Slovensku, výnimkou nie je ani Bratislava. Nech už ste odkiaľkoľvek – z Petržalky, Starého mesta alebo Ivanky pri Dunaji, objednáte si pomocou pár klikov cez prehľadný a intuitívny e-shop.

Kvalitné suroviny a tradičný, neuponáhľaný prístup k pečeniu sú pre nás samozrejmosťou. Hrdí sme tiež na náš internetový obchod, investovali sme do neho veľa: skúseností, času, neustáleho vylepšovania a tiež financií. Keď počúvame spätnú väzbu na hladký proces objednávania, vieme, že to stálo za to,“ hovorí manažérka Sladkostí pre hostí.

Sladkostí pre hostí aj v Bratislave

Sladkostí pre hostí vznikli v Žiline, túžba po skvelých koláčoch bez práce – a prirodzene, aj iných zákuskoch – však bola na celom Slovensku. A tak postupne pribúdali mestá, v ktorých firma otvorila svoju pobočku: Nitra, Trenčín, Trnava a Bratislava. Pobočku Sladkostí pre hostí v Bratislave nájdete na Tomášikovej 15950/10C. Práve tu si môžete svoju objednávku vyzdvihnúť.

Samostatnou kategóriou sú kaviarne, kam e-shop po vzájomnej dohode dokáže koláčiky aj doviezť. Ak máte kaviareň v Bratislave a radi by ste ponúkli hosťom lahodnú tekvicovo-nugátovo tortu, nadýchaný veterník alebo krehkú Pavlovu tortu, okrem vernostnej zľavy môžete získať aj doručenie na vašu pobočku.

Torty, cheesecake, veterníky aj tradičné koláče

A aké dezerty si objednáte v Sladkosti pre hostí? Tradičnú klasiku, ale aj moderné torty. Také, na ktoré nedala dopustiť babička, a tiež také, ktoré túži mať nevesta v Paríži. Okrem dezertov domov a do kaviarní Sladkosti pre hostí tiež ponúkajú svadobné torty a svadobné výslužky, ktoré vám e-shop vie doviezť na vašu svadbu pokojne aj v Bratislave. A tu vám rovno nastajlovať candy bar v spolupráci s aplikáciou Príbeh svadby.

Torty, pavlovky, cheesecake, veterníky, štrúdle, moravské koláče, tartaletky či punčové rezy – to všetko v Sladkostiach pre hostí nájdete. V e-shope máme stálu ponuku, ktorú radi dopĺňame sezónnymi záležitosťami. Napríklad špeciálnou valentínskou ponukou či fašiangovými kapustníkmi,“ dodáva manažérka žilinskej prevádzky Sladkostí pre hostí.

V ponuke Sladkostí pre hostí nechýba ani slané pečivo, tu sú hlavnými hviezdami oškvarkové pagáče a oškvarkovo-slivkové šatôčky, ktorým počas sezóny robia spoločnosť spomínané kapustníky.

Chcete si objednať tortu či koláče zo Sladkostí pre hostí? Navštívte e-shop www.sladkostiprehosti.sk a vyzdvihnite si svoje koláče bez práce aj v Bratislave.