Bratislava je nie len hlavným mestom Slovenska, ale pre mnohých ľudí aj hlavnou destináciou pre rozbeh ich kariéry a súkromného života. K tomu ale potrebujú adekvátne bývanie, ktoré spĺňa celé spektrum podmienok. Teraz vám jedno také predstavíme.

Čulý stavebný ruch je pre Bratislavu symbolický. Stále sa tu niečo buduje a vznikajú nové, príjemné miesta. Ambíciu zaradiť sa medzi stavby, ktoré Bratislavčania budú vnímať pozitívne, má aj projekt Premiére.

Toto je Premiére

Premiére je obytný komplex, ktorý na 23 podlažiach ponúka apartmány, štúdiá aj nové byty v Bratislave. K dispozícii sú 1 až 4izbové obytné jednotky s naozaj veľkorysými rozmermi od 32 až po 125 m2. To dáva záruku, že si vyberie ozaj každý – bezdetné páry, rodiny aj stále rastúca „populácia“ singles. Každý apartmán ponúka vlastnú terasu, lodžiu alebo balkón a neopakovateľné výhľady na jedno z najvýznamnejších miest slovenskej histórie.

Myslelo sa aj na riešenie hlavných problémov

Potýka sa s nimi mnoho európskych metropol a možno ich vnímate tiež vy, ktorí žijete v Bratislave či mimo nej. Veľa slovenských miest trápi ubúdanie zelených plôch, ktoré často ustupujú parkovacím miestam, no tých napriek tomu stále nie je dosť. Projekt Premiére tento moment vyriešil po svojom. Nedostatok zelene nahradí extenzívna zeleň na nadzemnom podlaží, parkovacie miesta zase zabezpečí trojpodlažná podzemná garáž strážená kamerami. V rámci jej výbavy tu nájdete aj nabíjacie stanice pre elektromobily, čo je vzhľadom na budúcnosť automobilovej prepravy veľmi vítaný moment, no nie?

Kde nájdete obytný komplex Premiére?

Ostáva jediné – prezradiť polohu komplexu Premiére. Vedzte teda, že projekt nájdete na Šancovej ulici v Starom meste. Z hľadiska občianskej vybavenosti sa jedná o veľmi príjemnú lokalitu s výborným napojením na letisko, železničnú stanicu či diaľnicu. Pešia dostupnosť možností na zábavu, oddych či vzdelávanie ale tiež nie je na zahodenie. Presvedčte sa osobne, aké byty na predaj Bratislava ponúka!