Sklenené zábradlie na balkón alebo schodisko: Exkluzívna voľba, ktorá sa vám nezunuje!

Ak hľadáte praktické a ľahko udržiavateľné riešenie, ktoré bude zároveň ladiť s priestorom, sklenené alebo nerezové zábradlie bude pre vás tým pravým orechovým.

Pocit tepla a komfortu je maximálne dôležitý! Ak hľadáte do svojej domácnosti prvok, ktorý podčiarkne krásu samotného priestoru, vyberte si sklenené schodisko, ktoré dodá každému miestu punc elegancie a noblesy. To však nie je všetko, priestor sklo dokonale presvetlí a žiadne kúsky nábytku ani steny neschová, naopak, nechá ich vyniknúť v ich najlepšom svetle. Zariadenie tak nie je skryté ako pri iných, nepriehľadných materiáloch, máte ho stále na očiach, čo mnohí považujú za veľkú prednosť skleneného zábradlia.

Sklo je štýlové a nadčasové

Čo si budeme nahovárať, sklo patrí medzi jeden z najluxusnejších materiálov, vídať ho v bežných domácnostiach, i v tých najluxusnejších príbytkoch po celom svete. Sklo ako konštrukčný materiál? Ideálna voľba. Čo je však dôležité, sklenené zábradlie by mal realizovať odborník – dôležité je kvalitné naprojektovanie vzhľadom na charakteristiku stavby či prepadovú výšku. Sklo sa hodí do každého interiéru, nakoľko ide o veľmi neutrálny a ľahko kombinovateľný materiál. Perfektne ho zladíte s drevom, nerezom i kovom. Môžete si tiež vybrať dizajn presne na mieru. Túžite po inom ako „obyčajnom“ skle? Vyberte si z rôznych farebných prevedení. Sklo môžete kombinovať s rôznymi ďalšími materiálmi pre ešte dokonalejšie zladenie s priestorom.Sklenené zábradlie na balkón alebo schodisko: Exkluzívna voľba, ktorá sa vám nezunuje!

Nerezové zábradlie nielen do domácnosti

Sklo v kombinácii s nerezom sa skvele hodí do bytov na schodisko, oživí každý balkón a môžete ho umiestniť ako domov, tak do komerčných priestorov. Sklenené zábradlia podčiarknu každý priestor. Ďalším veľkým benefitom skla, je jeho jednoduché udržiavanie – stačí vám prípravok na čistenie okien a máte po probléme. Zabudnite na ťažké a komplikované čistenie klasických zábradlí, ktorých udržiavanie trvá hodiny, pri skle vám nič podobné nehrozí. Jediné, na čo si musíte dať pozor, je to, aby ste si nechali vaše sklenené alebo nerezové zábradlie vyhotoviť odborníkom, nakoľko musí spĺňať bezpečnostné normy.