Očarujúce detské izby, ktoré nemusíte vymeniť, keď deti vyrastú

Každá mamička chce svojmu dieťaťu zariadiť najkrajšiu izbu snov. Dieťa by sa malo cítiť vo svojej izbe ako v kráľovstve. Okrem rozprávkových motívov, farebnej steny  a úžasných hračiek, by v izbe nemal chýbať kvalitný nábytok, ktorý je pre deti bezpečný a dokonale spolu ladí.

Detské izby sú najideálnejším rozhodnutím. Investícia do detskej izby nie je najmenšia, no vyplatí sa. Detské zostavy majú v ponuke aj rastúci nábytok, ktorý vydrží roky. Z detských postieľok sa dajú vyrobiť postele pre predškolákov, dokonca aj písacie stoly.

V detskej izbe trávi dieťa najviac času. Je potrebné aby nábytok bol pre deti bezpečný a dizajnovo vytvorený tak, aby sa dieťaťu páčil. Izba pre dieťatko má byť vytvorená tak, aby podporovala jeho vývin a fantáziu. To viete zabezpečiť pastelovými farbami, ktoré sa budú na stene izby nachádzať.

TIP: Zariadenie detskej izby – návod ako na to.

Drevené hračky a stavebnice sú tiež potrebnou súčasťou, kde si ratolesť môže cibriť svoju hlavičku. Police a postele v detskej izbe vôbec nemusia byť nudné. Nábytok sa prispôsobuje deťom a dizajnéri mu dodávajú rozprávkové prvky.

Poschodové postele sú pre menšie deti zážitkom, ktorí ste ako malí zažívali sami. Ušetríte s nimi miesto, ktoré bude v malých izbách užitočným. Netreba zabúdať ani na farebné rozdelenie pre chlapcov a dievčatá. Veď predsa každá mala princezná miluje ružovú a silný rytier modrú farbu.s

V dnešnej dobe existujú hotové kolekcie detských izieb, ktoré ušetria rodičom čas a lámanie hlavy nad doladením konkrétnych kusov nábytku. Nachádzajú sa v nich hotové postieľky, skrine, komody s prebaľovacím pultom. Stačí si vybrať štýl a farbu. Navrhovanie izby môže byť od dnes radosťou a ratolesti budú žasnúť, ako ste im to vymysleli