Pánska vesta – ideálne oblečenie do jarného počasia

Rána sú ešte studené, ale cez deň teploty stúpajú do príjemných výšok. V prechodnom jarnom období je veľmi ťažké nájsť pánske vrchné oblečenie, ktoré by ráno zahrialo a poobede nebolo príliš teplé. Existuje jeden kúsok oblečenia, ktorý spĺňa oba parametre. Týmto oblečením je pánska vesta.

Praktická a všestranná pánska vesta

Praktickosť a všestrannosť, tak jednoducho môžeme zhrnúť vlastnosti pánskych viest. Nielenže vyzerajú perfektne, sadnú každému, zahrejú, ale sú aj nadčasové. Tento kúsok v pánskom šatníku nachádza svoje využitie predovšetkým počas jari a jesene, ale dá sa nosiť aj pri mínusových teplotách. Stačí, aby ste si pod vestu obliekli viac vrstiev oblečenia a nahradí vám plne zimnú bundu alebo kabát. Odporcovia viest, ktorým my nerozumieme, by možno namietali, že na čo im bude pánska vesta, keď majú na výber iné varianty jarných búnd. Týmto ľuďom by sme odporučili kliknúť na stránky internetového obchodu Bolf. Pri pohľade na ponuku pánskych viest sa celkom iste zamilujú na prvý pohľad. Vesty z ponuky obchodu Bolf sú rôzneho strihu a farby. Niektoré sú prešívané a tým pádom teplejšie. Iné sú ušité len z jednej vrstvy, sú vzdušné a veľmi pohodlné. Vesty Bolf vám plne nahradia akýkoľvek jarný kabát, koženkovú bundu alebo prešívané sako.Pánska vesta – ideálne oblečenie do jarného počasia

Neuveriteľná variabilita

To, že pánska vesta je naozaj praktická ste sa už dozvedeli. No viete, že je to aj kúsok oblečenia, ktorý využijete na cestu do práce, na rôzne outdoorové aktivity, na prechádzky a dokonca na športovanie? Vesty Bolf sú vhodné na všetky spomínané aktivity a nesklamú v žiadnom počasí. Absencia rukávov umožňuje voľnejší pohyb pri akejkoľvek činnosti. Práve kvôli chýbajúcim rukávom vyzerajú pánske vesty tak jedinečne. Vytŕčajúca spodná časť oblečenie upúta na prvý pohľad. Ďalšou výhodou pánskych viest je to, že ich športový dizajn umožňuje variabilitu strihov a detailov. Pánske vesty nájdete s kapucňou a aj bez nej, s vysokým golierom, s prednými vreckami či zaujímavými ozdobami. Čo sa kapucne týka, kúpiť si môžete taktiež vestu, ktorá má kapucňu s možnosťou zrolovania. Jednoducho ju zrolujete a skryjete do goliera. Vďaka nenápadnému a praktickému detailu máte kapucňu po ruke pre prípad vetra či dažďa bez toho, aby vám prekážala v peknom počasí.  Ak chcete z vesty vyťažiť maximum, kúpte si obojstranný model. Znamená to pre vás výhru dvoch kúskov oblečenia v  jedinej veste. Pri výbere vesty sa sústreďte na precízny strih, veľkosť, ktorá vám sadne a farbu, ktorá sa hodí k vášmu štýlu obliekania.

Ako nosiť pánsku vestu

Páni nosiaci elegantnejšie oblečenia sa možno kúpeniu vesty bránia. Tento odpor k vestám nie je na mieste. Niektoré vesty majú strih, ktorý ľahko skombinujete dokonca so spoločenskými nohavicami. Pánska vesta tlmenejších farieb bez prešívania a výrazných detailov je tá pravá spoločníčka pre klasické nohavice. Pod vestu si môžete obliecť košeľu a jej golier nechať v stojačiku vytŕčať. Týmto spôsobom dosiahnete ležérno-elegantný outfit. Samozrejme, že pánske jarné vesty sú určené predovšetkým pre mužov, ktorí obľubujú športovú módu. Veľkou výhodou viest Bolf je ich farebná variabilita. Vďaka tomu si k veste môžete obliecť rôzne modely nohavíc akými sú napríklad joggery alebo kapsáčové nohavice. Streetový look dosiahnete mikinou, ktorej kapucňa bude vytŕčať spoza goliera vesty. Našim tipom je pánska vesta v spojení s chino nohavica, mokasínami a svetrom. Páni oblečení v tomto štýle vyzerajú sebavedomo, ale nie vtieravo. Pôsobia na svoje okolie ako muži, ktorí vedia, čo chcú a vedia svoj cieľ dosiahnuť bez nátlaku.