Niekoľko rokov dozadu, najmä  rodinné domy našich babičiek a prababičiek, „oživovali“ tradičné drevené vchodové dvere, ktoré však vyžadovali mimoriadne náročnú údržbu. V dnešnej uponáhľanej dobe žiaľ nemáme dostatok času na pravidelnú údržbu či vykonávanie náterov, ktoré si materiál akým je drevo vyžaduje. Hoci drevo pôsobí aj pôsobilo zakaždým prirodzene a esteticky, vstupné drevené dvere vyrobené zastaranými technológiami nespĺňali zvyšujúce sa nároky na bezpečnosť a tepelnú izoláciu. Aj z tohto dôvodu sa čoraz viac dostáva do popredia materiál akým je plast, ktorý nádherne vynikne v nejednej domácnosti, a to trebárs v kombinácií so spomínaným drevom. Aj vy sa pýtate, aké výhody poskytuje?

Vstup do vášho domova

Plastové vchodové dvere predstavujú individuálnu záležitosť, keďže nie každý majiteľ rodinného domu holduje rovnakému vkusu. Najzásadnejším faktorom, na základe ktorého sa zákazník rozhoduje, je práve cena. Príliš nízka cena môže evokovať nekvalitný výrobok, po ktorom mnoho zákazníkov radšej nesiahne. Treba mať však na pamäti, že nie vždy vysoká cena dverí je zárukou aj vysokej kvality!

Výborná zvuková i tepelná izolácia, ale aj krásne dizajnové prevedenie

Vchodové dvere plastové sú charakteristické prijateľnou cenou v porovnaní s hliníkovými dverami a zároveň kvalitným spracovaním, ktoré ohúri aj náročných klientov. Vyznačujú sa perfektnými tepelnoizolačnými vlastnosťami, keďže v zimnom období neprepustia do interiéru chlad, ale naopak – dokážu udržať teplo, čo sa následne prejaví na nižších nákladoch za vykurovanie. Výbornou správou je fakt, že vybrať si môžete z rôznych farebných variácií, ale aj vzorov, ktoré môžu dokonale ladiť s vašou domácnosťou. Ideálne je, ak s dverami budú ladiť taktiež plastové okná, a teda budú vytvárať akýsi jeden celok.