V posledných niekoľkých rokoch si pozornosť na seba strháva online marketing, a tak veľa podnikateľov zabúda aj na offline propagáciu. Ak by ste však chceli pojať marketingovú stratégiu komplexne, zamerajte sa nielen na internetové propagačné nástroje, ale aj na tie, ktoré sa používajú v reálnom svete. Čo všetko do danej kategórie spadá?

V podstate nezáleží na tom, či máte dielňu, prevádzkareň, predajňu, alebo kanceláriu, pretože vo všetkých prípadoch je dôležité mať nejaké reklamné materiály, ako sú letáky, billboardy a podobne. Veľkoformátová tlač je rozmanitého charakteru.

Čo všetko spadá do veľkoformátovej tlače?

V oblasti veľkoformátovej tlače pôsobí veľa spoločností, pričom jednou z nich je RAVAFOL pôsobiaca na tuzemskom trhu viac ako pätnásť rokov. Využiť môžete tlačové služby s profesionálnym prístupom. Čakajú na vás skvelé ceny a pomerne rýchle dodanie. Stačí si len vybrať, aký formát tlače požadujete. Existujú reklamné billboardy, bigboardy, megaboardy, wall boardy, shopboardy a citylight. Rovnako tak si môžete objednať reklamné nálepky na firemné vozidlá, retail pop a podobne. Súčasná ponuka je vskutku široká.

Aké ďalšie služby RAVAFOL ponúka?

Obrátiť sa môžete na RAVAFOL, či už hľadáte veľkoplošnú tlač, alebo svetelnú reklamu. So svetelnou reklamou jednoznačne zažiarite a dostanete sa aj do podvedomia širokej verejnosti. Upozorniť môžete na to, kde sa nachádza vaša predajňa aj pobočka. V takom prípade sa využívajú svetelné boxy a logá, svetelné 3D nápisy a logá, reklamné totemy, pylóny a brány, kompozitné kazetové reklamy či svetelné výstrče. RAVAFOL potlačí akýkoľvek materiál. Záleží na dohode. Oslovte teda profesionála, ktorý vám pomôže s offline propagáciou. Spokojní budete po všetkých stránkach, teda ako s individuálnym prístupom, tak aj cenou.