Zliatky s hologramom
Zliatky s hologramom

Premýšľate nad tým, že by ste radi zhodnotili svoje nasporené peniaze? V tom prípade ste tu správne! Prinášame vám riešenie v podobe investičného zlata. Pravdepodobne ste sa teraz vystrašili, pretože mnohí ľudia si myslia, že zlato je vhodným spôsobom investovania len pre bohatých ľudí. To však nie je pravda.

Do zlata dnes môže investovať skutočne každý, bez akýchkoľvek rozdielov. Nemusíte dať celý majetok na to, aby ste takýmto spôsobom mohli zhodnotiť svoje financie. Skvelým riešením je preto investičné zlato v podobe zlatých zliatkov. Tie sa však na Slovensku a, dokonca, ani v Českej republike nevyrábajú. Distribuuje ich len Zlatovna. Zliatky sa vyrábajú priamo vo švajčiarskych rafinériách, preto vynikajú svojou vysokou kvalitou. Konkrétne ich výroba prebieha v rafinérii s názvom Argor-Heraeus. Preto ich grafický obraz tvoria dva písmená A a H, ktoré predstavujú skratku tejto rafinérie.

Garancia rýdzosti

Prečo si zaobstarať švajčiarske zlaté zliatky? Dôvodov je hneď niekoľko. V prvom rade predstavujú garanciu rýdzosti, a to, že investujete do skutočného pôvodu zlata. V porovnaní s inými produktami sú zliatky s hologramom originálne, nie je ich možné skopírovať a vy tak máte zaručenú ich garanciu. Hologram je pevne vrazený zo zadnej strany a nie je ho možné dať dole, ako to býva zvykom, napríklad, pri zliatkoch s obsahom nálepky.

Porovnajte si ceny

Keďže zliatky sa vyrábajú vo švajčiarskych rafinériách, predtým, ako sa rozhodnete pre ich kúpu, určite si porovnajte ceny u jednotlivých predajcov. Je dôležité, aby ste nakupovali rozumne. Niektorí predajcovia sa totiž na zliatkoch snažia zarobiť, preto sa nedajte oklamať. Nakupujte u overených dodávateľov, ktorí majú zlato za rozumné bezkonkurenčné ceny a ktoré ho majú aj skladom.