Nízko nákladové cestovanie, kedy hľadáte tie najlacnejšie možnosti, ako cestovať a zostať v danej krajine prinášajú so sebou aj zaujímavé príbehy. Tie niekedy nemusia byť také super, ako ostatné, práve naopak, môžu byť až strašidelné. Tu je pár takých príbehov.

Naša škola nám notebooky na celý školský rok. Vôbec som nepoužíval jeho kameru, ale jedného dňa sme sa rozhodli s priateľmi natočiť na notebook video. Asi o týždeň neskôr sme si išli pozrieť, čo sme natočili. Našli sme tam fotky, na ktorých som bol ja keď spím. Najstrašidelnejšie na tom bolo to, že ten notebook bol od natáčania videa zamknutý v mojej skrini.

Ďalší príbeh hovorí o tom, ako sa jedno dievča v noci prebudilo na to, že potrebuje ísť na toaletu. V polospánku sa ponáhľala a ako otvorila dvere na toalete uvidela svoju starú mamu. Rýchlo sa ospravedlnila, zavrela a ustúpila od dverí. Oprela sa o stenu a zamýšľala sa nad tým, že nie je doma a ako je to možné, keď jej stará mama zomrela pred 6 rokmi.

Ak si budete hľadať lacné ubytovanie v Bratislave treba dúfať, že vám hostel Bratislava nezanechá podobné spomienky a príhody.