Dajte každej akcii poriadnu strechu. Pomôžu vám nožnicové stany

Tešíte sa na akciu po šírym nebom? Je jedno, či ide o firemný teambuilding, guľáš pre zamestnancov, športový víkend, svadbu, alebo krstiny. Akúkoľvek z nich dokáže zničiť nepriaznivé počasie. Zachráni to nožnicový stan, ktorý vytvorí chránené zázemie v podstate pre akýkoľvek počet ľudí.

Nenechajte si pokaziť radosť dažďom. Každú vonkajšiu akciu si poistite prístreškom. Nemusíte budovať žiadne trvalé stavby, ani stavať špeciálne konštrukcie. Ideálnym riešením sú nožnicové stany. Prekvapia vás masívnosťou konštrukcie, pritom nízkou hmotnosťou a veľmi inteligentným systémom, ako stany rozložíte a následne zložíte.

Nožnicové stany majú veľmi široké použitie

V domácnosti ich využijete ako mobilnú alternatívu pre záhradný pavilón. Hodia sa rodinnému domu, na záhradu, na chalupu, ale aj len tak k bytovému domu, kde si budujete komunitu a radi si spoločne posedíte. Použijete ich na rôznych športových akciách ako zázemie pre váš tím. Tiež sa hodia na predajné akcie, aj ako promo stánky. Nožnicový stan tak využijete pri mnohých príležitostiach a investícia doňho sa vyplatí.

Poďte sa pohrať

Vyberte si veľkosť od 2×2 metrov až po 6×3 metre. Zapremýšľajte, či by sa vám nehodilo spojiť niekoľko stanov do jedného celku. Sú na to pripravené a vytvoríte z nich dokonca rôzne tvary – napríklad L i U. Rozhodnite sa, či vám bude stačiť stan s nepremokavou strechou, alebo oceníte súčasne bočné panely. Samozrejme si môžete vybrať niektorú z ponúkaných farieb. Ďalšou možnosťou je nechať si textilné panely na streche aj po stranách potlačiť vlastnou grafikou: logom, firemnými sloganmi, produktami, ale kľudne vlastným súkromným grafickým návrhom.

Nožnicový stan je pripravený prispôsobiť sa vašim potrebám. Je to pritom veľmi skladný a jednoducho prenosný spoločník, s ktorým si obvykle pri manipulácii poradíme v jednej osobe.