Hľadáte účinný spôsob, s ktorým sa zbavíte niekoľkých kilogramov navyše? Nemusíte podstupovať drastické diéty ani si vybavovať permanentnku do posilňovne. Vyskúšajte radšej dvojicu odporúčaných fitness trenažérov, s ktorými chudnutie doma nebude predstavovať žiadny problém.

Zabehajte si bez obáv aj v interiéri!

Hoci v oblasti fitnessu nie je núdza o nové posilňovacie zariadenia, niektoré stroje nevychádzajú z módy ani po rokoch. Klasickým príkladom sú bežecké pásy, s ktorými si môžete vytvarovať figúru, posilniť organizmus a zlepšiť váš celkový fyzický stav. Domáce bežecké pásy sú cenovo dostupné a niektoré z nich sú vybavené systémom inCondi, prostredníctvom ktorého sa dajú prepojiť s vaším inteligentným telefónom či tabletom.

Väčšina bežeckých pásov disponuje výkonným motorom, snímačmi tepovej frekvencie, držiakmi na fľašu a sú vhodné tak na beh, ako aj na chôdzu. Ich maximálna nosnosť predstavuje v niektorých prípadoch až 200 kilogramov, vďaka čomu ich môže využívať prakticky každý. Pre firemné účely a fitness centrá menších rozmerov sa hodia klubové bežecké pásy, zatiaľčo potrebám veľkých posilňovaní vyhovejú profesionálne bežecké pásy.

Fitness podľa vašich potrieb

Tradičný bežecký pás vám nie je celkom po chuti, napriek tomu sa nechcete myšlienky domáceho fitnessu vzdať? Ideálnym riešením je v podobnom prípade vibračná plošina, ktorá spadá do kategórie vibromasážnych strojov. Využíva inovatívnu vibračnú technológiu, ktorá je schopná dodať telu stratenú ohybnosť, zabezpečiť zlepšenie krvného obehu a efektívne chudnutie. Kvalitné domáce vibromasážne stroje sú dodávané spolu s inštruktážnym videom, vďaka ktorému je ich používanie hračkou.

Nielen z hľadiska ceny, ale aj profesionálnych zákazníckych služieb je najvýhodnejšou možnosťou zakúpiť si zvolený fitness stroj u výrobcu, ktorým je v tomto prípade skúsená spoločnosť z oblasti športu a fitnesu, inSPORTline. Svojim zákazníkom ponúka predĺženú záruku na dobu až desiatich rokov, produkty s overenou kvalitou a bezpečnosťou aj rýchlu dopravu, ktorá je pri objednávkach v hodnotách nad 49,90 € navyše zadarmo.