Špirálovitá veža Twin City Tower je typická tým, že obloženie pripomína meď či medené káble, ktoré odrážajú dedičstvo industriálnej zóny a továrne na káble. Zaujímavosťou, ktorá nadchne nejedného  návštevníka je fasáda, v ktorej je zabudované interaktívne osvetlenie pozostávajúce z viac ako 175 000 LED svetiel, ktoré sú dostupné vo všetkých RGB odtieňoch. Vedeli ste, že v roku 2018 sa až 1050 okien postaralo o netradičný, no zároveň originálny audio-vizuálny zážitok?

Čím je budova jedinečná?

Zrejme sa aj vy pýtate, prečo sú skladové priestory či priestory prenájom v tejto budove výnimočné či iné od ostaných. V prvom rade treba zdôrazniť, že súčasťou budovy je až 462 parkovacích miest, v ktorej je možné dokonca zaparkovať aj elektromobil. Interiér vás nadchne od prvého momentu, keďže je vo veľkej miere použitý prírodný kameň na podlahe i stenách ako protipól modernej fasády. Pri vstupe vás môže zaujať tiež na mieru vyrobený luster, ktorý sa nachádza priamo nad recepčným pultom.

Vegetačné terasy pre nájomníkov, interiérové i exteriérové tienenie

Pokiaľ hľadáte ďalšie špecifiká, a teda prednosti tejto budovy, určite vás potešíme. Pre nájomníkov sa na poslednom najvyššom podlaží nachádzajú originálne vegetačné terasy, no k dispozícií je tiež interiérové a exteriérové tienenie, otvárateľné okná či chladiace trámy, ktoré oceníte najmä v horúcom letnom počasí. Spoločnosť HB Reavis dokonca investovala do obnovy pešej zóny a cestných komunikácií, ktoré sa nachádzajú v okolí tejto budovy. Celkové náklady na investíciu možno vykalkulovať na 74 miliónov eur.

Najväčšia transakcia na slovenskom kancelárskom trhu

HB Reavis uskutočnila jednu z najväčších transakcií na slovenskom kancelárskom trhu, pričom si budova zaslúžila prvenstvo – juhokórejský kapitál po prvý krát vstúpil na slovenský realitný trh. Pamätajte, že aj administratívne priestory na prenájom musia byť pre svojich zamestnancov vyhovujúce a zároveň musia pôsobiť reprezentatívne.