Práve toľko hotových druhov produktov dnes ponúka európsky líder v oblasti výroby plastových kontajnerov a prepraviek – firma Schoeller Allibert. Ak máte špecifické požiadavky, je tu pre vás ponuka, ktorou je výroba kontajnerov na mieru.

Schoeller Allibert vyrába a dodáva štandardné aj na mieru vyrobené RTP obaly. Ide o výrobky z plne recyklovateľných plastov. Kľúčovými produktami sú skladacie a pevné paletové kontajnery, kontajnery na tekutiny (IBC), skladacie, stohovacie a zasúvacie prepravky, prepravky pre nápojový priemysel (určené pre alkoholické i nealkoholické nápoje), plastové palety a vozíky.

Výrobky firmy Schoeller Allibert sú používané skrz celú škálu odvetví

Využívajú sa v poľnohospodárstve, v potravinárskom a nápojovom priemysle, v priemyselnej výrobe a v automotive, ale aj v retaile a poolingových službách. Vďaka neustálym inováciám držia výrobky Schoeller Allibert krok s vývojom v jednotlivých priemyselných odvetviach. Už 50 rokov pomáha firma v rozvoji svojim zákazníkom a dodáva im výrobky, ktoré šetria financie, čas, aj životné prostredie.

Výroba kontajnerov a prepraviek je vždy postavená na snahe šetriť miesto pri doprave a skladovaní, snažiť sa zjednodušovať identifikáciu tovaru uloženého v prepravkách, zjednodušovať manipuláciu, vrátane implementácie automatických procesov, dodávať kvalitné a opakovane použiteľné výrobky. Schoeller Allibert dbá o to, aby celá výroba a jednotlivé výrobky boli vždy v súlade s trvale udržateľným rozvojom.

Čo získate s produktami Schoeller Allibert?

Výrobky Schoeller Allibert vždy mapujú, čo vaše odvetvie potrebuje, alebo vám od určitého množstva ponúkne výrobu kontajnerov na mieru. Výrobky firmy sú z ľahkých, ale odolných materiálov. Majú dlhú životnosť a odolávajú prostrediu, pre ktoré boli vyvinuté (napríklad mrazu, olejom, slabým kyselinám apod. Produktové portfolio je veľmi rozsiahle a variabilné. V ponuke nechýbajú stohovacie, zasúvacie, uzamykateľné, priestorovo rozdeliteľné a ďalšie typy prepraviek.