Každý kto vyrába, pestuje, transportuje, skladuje či predáva, potrebuje prepravky. Ideálnymi sú kvalitné plastové. Také, ktoré vydržia, sú vhodné k opakovanému použitiu, jednoducho sa čistia a ponúkajú vychytávky pre zjednodušenie transportu aj skladovania. Dodáva ich firma Schoeller Allibert.

Spoločnosť Schoeller Allibert sa špecializuje na výrobu plastových prepraviek rôznych rozmerov

Plastové prepravky Schoeller Allibert sa využívajú v celej škále odvetví: v potravinárskom priemysle, v nápojovom priemysle a v poľnohospodárstve, v rade iných priemyselných odvetví, vrátane automobilového,poolingových službách aj v retaile. Okrem stohovacích a zasúvacích plastových prepraviek, vyrába firma malé skladacie prepravky, skladacie a pevné plastové kontajnery, IBC kontajnery, plastové palety, prepravné vozíky a špeciálne prepravky pre nápojový priemysel.

Schoeller Allibert sleduje neustále vývoj v jednotlivých odvetviach a prispôsobuje mu svoj sortiment. Svojim prístupom k vývoju a k výrobe prepraviek dbá o trvale udržateľný rozvoj a dodržuje všetky ekologické štandardy.

Stohovacie prepravky EuroClick

EuroClick to sú prepravky, ktoré sa dajú stohovať, šetria miesto pri skladovaní aj preprave. Vďaka tomu potom šetria aj financie firmám, ale súčasne je ich používanie ekologické. V prípade prepraviek Schoeller Allibert hneď dvakrát, pretože plastové prepravky sú plne recyklovateľné. V mnohých odvetviach sa stal obľúbeným špeciálny typ prepravky EuroClick.Tieto plastové prepravky sa vyrábajú v rôznych rozmeroch, ale u každého sa dá uplatniť špeciálna vlastnosť tejto plastovej prepravky ­– možnosť regulovať vnútorný objem. K tomuto slúži nadstavec – ClickBooster.