Hľadáte lacné ubytovanie pri Bratislave?

Len 18 km od Bratislavy nájdete ubytovanie, o ktorom by sa vám mohlo v hlavnom meste iba zdať. Ubytujte sa v Stupave. Taký pomer cena/kvalita rozhodne nie je v Bratislave možný.

Stupava je tak blízko hlavného mesta, že by sa skoro dala nazvať predmestím Bratislavy. Nie je však ním, a aj z tohto dôvodu tu nájdete ceny ubytovania omnoho nižšie. Penzión Pohoda v Stupave ponúka ubytovanie čo by kameňom dohodil do Bratislavy, avšak lacnejšie a v danej cenovej kategórii neporovnateľne kvalitnejšie. Svoje služby cieli predovšetkým na zákazníkov, ktorí prichádzajú do Bratislavy z rôznych pracovných dôvodnou. Často im ubytovanie zariaďuje zamestnávateľ. Ten hľadá ekonomicky výhodné, ale súčasne komfortné ubytovanie pre svojich zamestnancov. Podobné hľadajú aj živnostníci a majitelia firiem, ktorí prichádzajú do Bratislavy za biznisom.

Ubytovanie v Stupave, v penzióne Pohoda, je tu však aj pre ďalších záujemcov, ktorí chcú navštíviť hlavné mesto a hľadajú cenovo prijateľné ubytovanie. Ale určite by si mal každý nájsť čas aj na návštevu samotnej Stupavy. Toto mestečko v okrese Malacky v Bratislavskom kraji má čo ponúknuť tiež milovníkom histórie aj prírody. Príroda Malých Karpát a južná časť Záhorskej nížiny sú ideálnymi miestami pre turistiku aj cykloturistiku. Pre Malé Karpaty je typický predovšetkým bukový a dubový porast, smrekový je v menšine.

Hľadáte lacné ubytovanie pri Bratislave?

Penzión Stupava ponúka lacné ubytovanie pri Bratislave, ktoré je veľmi dobre hodnotené návštevníkmi penziónu. Tí v rokoch 2018, 2019 a 2021 vyhlásili penzión najlepším ubytovaním v Stupave. Komfortné a cenovo dostupné ubytovanie je v kompletne zrekonštruovaných priestoroch s novým nábytkom aj sanitou. K dispozícii sú dvojlôžkové a trojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, kúpeľňou a toaletou, ale tiež štvorlôžkové apartmány, taktiež s vlastným sociálnym zariadením. Izby sú vybavené praktickým nábytkom, ale nielen tým. Nechýba chladnička a rýchlovarná kanvica, izby sú klimatizované, k dispozícii je pripojenie k internetu cez wifi.

TIP: Cena ubytovania v Stupave, konkrétne v penzióne Pohoda, začína už na 44 € za dvojlôžkovú izbu.

Ubytovanie, kde zaparkujete

Na služobné cesty aj výlety sa obvykle vydávame motorovým vozidlom. Často väčších rozmerov, napríklad s dodávkou. Avšak zaparkovať v Bratislave býva veľký problém aj len s osobným autom. Parkovanie býva naviac platené. Penzión Stupava má k dispozícii 12 parkovacích miest, ktoré sú vhodné aj pre väčšie úžitkové vozidlá. O auto ani jeho prípadný náklad nemusíte mať strach, Parkovanie totiž kontroluje v režime 24/7 bezpečnostný kamerový systém. Ubytujte sa tam, kde vedia, čo ako zákazník potrebujete.