Nie je žiadnym tajomstvom, že krásne a zdravé zuby si vyžadujú pravidelnú a dôkladnú starostlivosť, ktorá však v konečnom dôsledku stojí skutočne za to. Naopak, ak sa o zuby nestaráme a zanedbávame starostlivosť o chrup, skôr či neskôr sa nám to vráti v podobe boľavých zubov, krvácajúcich ďasien či paradontózy. Boľavé zuby môžu byť veľkým zásahom do rodinného rozpočtu, aj napriek tomu, že zdravotné poisťovne hradia mnoho zákrokov, stále viac a viac ľudí vyhľadáva nadštandardné služby, za ktoré si priplatia. Možností je široká škála, avšak aj cenový rozsah opravy chrupu je rôznorodý.

Overený zubár, ktorý je vo svojom odbore profesionál

V prvom rade je dôležité vybrať si overeného zubára, ktorý je vo svojom odbore profesionál. Pre väčšinu ľudí je prioritou aj to, aby bol zákrok vykonaný bezbolestne, precízne a so zachovaním ľudského prístupu. Práve tieto služby poskytuje renomovaná Zubná pohotovosť Bratislava – Kafka Dent. Ide o súkromnú zubnú kliniku v Bratislave na špičkovej úrovni s prvotriednym technologickým vybavením, ktorá poskytuje najširšie spektrum stomatologických zákrokov pod jednou strechou, rukami dvoch profesionálov – manželov Daniely a Mojmíra Kafku. Klinika vykonáva predovšetkým zubné implantáty, zhotovenie neviditeľného strojčeku na zuby, estetickú rekonštrukciu úsmevu či zubné výplne, ale tiež stomatológiu pre celú rodinu, dentálnu hygienu či bielenie zubov.

Príďte si po krajší úsmev

Mnohých z nás trápia krivé zuby, chýbajúci zub či úsmev, ktorý už dávno nežiari tak, ako by mal. Neváhajte a dohodnite si konzultáciu, vďaka ktorej zistíte, na čom ste, a to vďaka skúsenostiam a širokým odborným zameraním odborníkov.

Zubná pohotovosť, ktorá vás nesklame

Vypadnutá plomba či odlomený zub sú nepríjemné situácie, ktoré sa často vyskytnú v tej najnevhodnejšej a neočakávanej chvíli. Obzvlášť ak sa táto nepríjemnosť stane v čase, keď váš zubár neordinuje alebo na ošetrenie nemá potrebný čas, nemáme veľa možností. V tomto prípade je nutné obrátiť sa na zubnú pohotovosť, ktorá vás neodmietne, ale ošetrí vás ešte v daný deň. Kafka Dent poskytuje všetky zubné ošetrenia, a to od jednoduchých až po zložité zákroky, ktoré sú vykonané bezbolestne a tie najobávanejšie zväčša za pár minút.