Aj vy sa strácate vo všetkých tých zásadách, ako čo najlepšie vymaľovať, aký nábytok voliť k podlahe, koľko lúmenov treba na osvetlenie konkrétnych miestností? Nebojte sa, nie ste v tom sami. Ak si pôjdete vybrať svietidlá do predajne Casca v Bratislave, pomôžu vám s výberom aj výpočtami.

Za svietidlami do Bratislavy

Zdá sa vám nevhodné cestovať kvôli obyčajným svietidlám až do hlavného mesta, keď v tom vašom či na internete je taký široký výber? Jeden by skutočne krútil hlavou, no zamyslite sa nad tým, koľko času a peňazí by ste ušetrili, ak by ste si dali osvetlenie navrhnúť na mieru a nemuseli si nad ním lámať hlavu. Bez ohľadu na to, či rekonštruujete starší byt alebo dom, alebo ste sa pustili do novostavby, určite chcete, aby bola každá miestnosť ideálne osvetlená, aby v nej nebolo príliš veľa ani príliš málo lámp, všetko v závislosti od elektrických vývodov, štýlu vybavenia či rozmiestnenia nábytku… Správnym výberom svietidiel môžete veľa ušetriť, a to nielen pri nákupe, ale aj samotnom využívaní svietidiel. Čím viac lámp v prevádzke, tým viac energie sa spotrebuje. Do predajne Svietidlá Casca do Bratislavy však nemusíte prísť osobne, stačí sa s ňou spojiť elektronicky. Do prílohy mailu pridajte pôdorys domu a špecializovaní pracovníci vám bezplatne vypracujú návrh osvetlenia a dodajú k nemu cenovú ponuku. Odporučia vám vhodné typy svietidiel aj ich počet a umiestnenie.

Predajňu so svietidlami v Bratislave neprehliadnete

Keďže ide o obchod s osvetlením, zaručene si ho všimnete už z diaľky. Zvnútra je však rovnako očarujúci. Showroom s plochou 600 m2 zahŕňa širokú ponuku interiérových a exteriérových svietidiel rôzneho druhu i cenových hladín. Prezrite si svojich favoritov z internetovej predajne zblízka, získate tak lepšiu predstavu o tom, či sa vám budú hodiť do domácnosti. Nepoznáte rozdiel medzi halogénkami a ledkami? Pracovníci Svietidiel Casca vám všetko vysvetlia a priblížia vám i materiály lámp. Ak máte radi najmodernejšie technologické vychytávky, špeciálny priestor je v showroome vyčlenený aj pre ne. Vyhrajte sa s atmosférou bývania aj vďaka správne vybratému osvetleniu.