Zoskok padákom patrí medzi nezabudnuteľné zážitky

Stále častejšie sa ako ľudia vyhýbame hmotným veciam. Prestávame túžiť po zbytočnostiach a hľadáme predovšetkým zážitky. Zmenila sa preto aj skladba obľúbených darčekov. Medzi nimi dnes figurujú tie zážitkové. Často adrenalínové.

Venujte miesto zbytočností zážitok

Kto vyberá nejaký významnejší darček, vie, ako rýchlo sa dostaneme do situácie, že nevieme, čo vybrať. Často nakoniec utratíme nemalý balík peňazí za darček, ktorý nepoteší, a vyberieme ho len preto, že niečo obdarovanému dať musíme. Problematické sú darčeky k rôznym významným udalostiam, kedy sa patrí prísť s darom väčším. Aj dnes tak často končíme u rôznych sklenených dekorácií a ďalších zbytočností, ktoré obdarovaný často ani nevybalí z krabice. Zabudnite na podobné darčeky. Hitom sú zážitkové darčeky. Často spojené práve s lietaním. Jedným z najzaujímavejších je skok padákom.

Nechajte obdarovaných skočiť v tandeme

Venovať samostatný skok nie je vždy vhodné. Obdarovaný by pred skokom musel absolvovať výcvik a nie každý by sa k nemu tiež odhodlal. Naopak tandemový skok padákom je úplne bez komplikácií a je taktiež bezpečným. Absolvovať je ho možné bez špeciálneho výcviku a dokonca bez lekárskej prehliadky. Skáče sa so skúsenými inštruktormi a so špičkovým vybavením. Stačí si dobre vybrať firmu, ktorá tieto adrenalínové zážitky ponúka. Hľadať ju nemusíte. Úžasné a bezpečné adrenalínové zážitky ponúka Volnypad.sk. Skáče sa z letiska Slávnica – Aeroklub Dubnica nad Váhom.

Čo zažijete pri tandemovom zoskoku?

Predovšetkým dokonalý adrenalín. Pre dobrodružné povahy a milovníkov adrenalínu to bude nezabudnuteľný zážitok. Skáče sa z výšky 4000 metrov. Mladší skokani do 12 rokov majú zoskoky z 3000 metrov. Voľný pád je závislý na hmotnosti pasažiera, obvykle ale trvá 55 sekúnd. Rýchlosť voľného pádu je okolo 200 km/h. Nasleduje let padákom v dĺžke zhruba 7 minút. Týchto pár minút je nezabudnuteľným zážitkom pre každého, kto tandemový zoskok absolvuje. Vďaka skúseným inštruktorom ide o úžasný zážitok s bezpečným pristátím. Na zoskok budete mať pamiatku. Môžete si ho nechať nafotiť aj natočiť. Získate tiež certifikát o absolvovaní zoskoku.

Bez skúseností, ale dobre pripravení

Pred zoskokom je každý perfektne oboznámený s bezpečnosťou. Dostanete inštrukcie, ako sa bezpečne chovať v priestore letiska, aj v lietadle pred tandemovým zoskokom. Dozviete sa, čo robiť pri voľnom páde, aj následne, keď sa otvorí padák. Perfektné inštrukcie dostanete aj pre bezpečné pristátie.

Aj pre malých skokanov

Tandemový zoskok padákom rozhodne nie je len pre dospelých. Ak máte doma mladého milovníka adrenalínových zážitkov či športov, môže si tandemový zoskok padákom skúsiť skôr než po dovŕšení dospelosti. Skákať je možné už od ôsmich rokov.

Darujte možnosť prekonať sami seba

Skok padákom je úžasný zážitok. Zažiť voľný pád nie je len chvíľkovým dojmom. Je tak silným zážitkom, že vo vás môže naštartovať odvahu pustiť sa do veľkých a vysnívaných projektov v úplne iných oblastiach. Obdarujte sa týmto zážitkom, alebo ho venujte rodine či známym. Je to skvelý darček k významným výročiam, často sa dáva ako svadobný dar, býva tiež darčekom pod vianočný stromček.