KLT boxy a ich praktické využitie

Počuli ste už o KLT boxoch? Sú riešením pre moderné a univerzálne uskladnenie akéhokoľvek tovaru. Ich výhodou je, že sú stohovateľné, môžete ich teda ukladať na seba s istotou, že udržia stabilitu aj pri hmotnosti tisíc kilogramov – ich maximálnej nosnosti.

KLT boxy majú vďaka možnosti vertikálneho uskladnenia využitie na prepravu a skladovanie vo všetkých odvetviach, zaručujú ušetrenie miesta a jednoduché rozdelenie tovaru v prepravkách. Vyberať si ich môžete z piatich veľkostí,ktorých rozmery sú štandardizované podľa európskych noriem a ich výšku si môžete ľubovoľne zvoliť. Boxy je možné ukladať na seba a zároveň aj na paletu. Firma Schoeller Allibert pre vás ponúka obľúbené euro prepravky, ktoré majú klasické rozmery. Zaujímavosťou medzi ich produktmi sú prepravky EuroClick, ktoré majú schopnosť regulovať vnútornú výšku prostredníctvom ClickBoosterov.KLT boxy a ich praktické využitie

KLT prepravky je možné využiť aj vtedy, keď chcete, aby bol váš tovar prepravený bezpečne. Pri nákupe prepraviek si k nim môžete zakúpiť aj ochranné kryty a veká, ktoré sú prispôsobené tak, aby aj boli aj zavreté boxy stohovateľné.

Medzi sortimentom nájdete aj držiaky na štítky, ktoré umožňujú prehľadnosť tovaru, ktorý sa rozhodnete do prepraviek umiestniť. Ak sú boxy väčších rozmerov, je možné do nich uložiť rozdeľovač, ktorý sprehľadní tovar, ktorý sa bude v boxe nachádzať. Vďaka nemu je možné rozdeliť si box na menšie časti a v jednom boxe tak premiestniť viaceré druhy tovaru bez toho, aby sa vám pomiešal.

Výhody KLT boxov

Ochrancovia prírody určite ocenia, že veľkou výhodou týchto boxov je, že sú recyklovateľné. V Schoeller Allibert dbajú na ich kvalitu a najmä na kvalitu materiálu. Snažia sa o to, aby mali boxy čo najdlhšiu životnosť a vydržali aj v náročných podmienkach akejkoľvek výroby či skladu. Vďaka výberu kvalitného materiálu je KLT box odolný voči chemickým látkam používaným v priemyselnej aj nepriemyselnej výrobe. Vydrží aj pri rôznych teplotných podmienkach najnižšie pri desiatich stupňoch a najviac pri plus tridsiatich stupňoch.

Maximálne využitie vnútorného objemu prepravky zabezpečuje ich ploché dno a oblé, hladké hrany. Veľkou výhodou oproti obyčajným prepravkám je vyhradený priestor pre etiketu, popis či štítok. Stabilitu prepravky zabezpečujú špeciálne vertikálne spevňovacie rebrá umiestnené po ich obvode.

Široký výber ponuky nájdete na web stránke firmy Schoeller Allibert, okrem iného ponúkajú napríklad certifikovaný model Galia box v rôznych veľkostiach aj farbách, zaujímavý a kvalitný GALIA LONG BOX – 1200 X 330 150MM, do ktorého môžete umiestniť napríklad rôzne typy skrutiek a spolu s rozdeľovačom tak môže byť skvelým riešením pre jednoduché uskladnenie, ktoré zaberie minimálny priestor a všetko budete mať na jednom mieste, prehľadné a kompatibilné. Využite KLT boxy napríklad v automobilovom alebo priemyselnom odvetví, kde súčiastky jednoducho uložíte a naskladáte na seba.