Doprajte si každý deň teplú stravu presne podľa vašich chuťových pohárikov. Rozmaznávajte sa najlepšie ako viete. Je to prirodzené a normálne, ak si vieme bez výčitiek podarovať radosť z dobrého jedla. Nemusíme sa trápiť, čo navariť. Prelistovaním ponúk z každého dňa si iba jednoducho vyberiete práve to, na čo máte chuť.

Obedové menu v BA

Nie je nič lepšie, ako keď sa nám jedlo ponúka samé. Všade navôkol sa na nás „valia“ výhodné ponuky reštaurácii a iných gastro podnikov, ktoré nás presviedčajú, že práve to ich menu je najlepšie. Ako si teda vybrať? Veľmi jednoducho – vnímajme reč svojho tela. Pokiaľ sa nám začnú „zbiehať slinky“, znamená to, že sme si určili favorita.

Niekedy skratka netušíme, čo by sme si dali. Máme zlý deň a sme znechutení z pracovných povinností. Obliali sme si drahý oblek s kávou a nová kolegyňa je maximálne neschopná a všetko po nej treba opravovať. Vtedy je čas na dobré, čerstvé jedlo!

Kvalitné jedlo, ktoré nám je po chuti, je totiž liek na všetko. Zahojí náš stres, upokojí myseľ a poteší náš hladný žalúdok. Obedové menu v Bratislave dokonca neohrozí ani naše peňaženky.

Každý deň čerstvé a chutné jedlo

Pestrá ponuka jedál obedového menu v Bratislave, to je čosi, čo nemá konkurenciu. Vyberie si určite každý. Milovníci zdravého životného štýlu dajú za pravdu, že pravidelná strava je základ. Aby sme vedeli správne fungovať počas celého dňa, musíme svojmu telu podávať všetko potrebné. Okrem pestrej a vyváženej stravy je to aj čas, ktorý nám je k dispozícii počas rituálu stolovania. Dajme bokom všetky starosti a zapime ich dúškom čerstvej vody. Nech sa z tela odplavia a prenechajú miesto iba pre príjemné zážitky a krásne chvíle. Takou chvíľou môže byť aj polhodina v spoločnosti tých, ktorých máme radi a s ktorými sme sa vybrali do mesta dať si svoje menu. Dobrú chuť!