Všetci slovo „masáž“ poznáme. Radi si ju z času načas doprajeme u profesionála. Tí šťastnejší ju dokonca majú doma kedykoľvek na požiadanie. Trochu iná masáž, avšak s rovnakým výsledkom, ktorým je dokonalé uvoľnenie tela aj mysle – je tantrická masáž.

Tantra masáže pre kohokoľvek

Môžeme s čistým svedomím a vedomím vyhlásiť, že masérske služby sú umením. Nie každý človek má v sebe výnimočné schopnosti maséra. Skutočný profesionál by mal absolvovať samozrejme rôzne kurzy a vlastniť certifikáty a osvedčenia od výmyslu sveta, avšak keď v sebe nemá ten výnimočný dar – dar pracovať s energiou, tak môže mať diplomov hoci aj plnú stenu.

Profesionál, ktorý prevádza tantra masáže, má všetky esá v rukáve. Už pri vstupe do masážneho salóna si budete istí, že vás má prečítaného od hlavy až po päty. Na pohlaví vôbec nezáleží, veď takéto masáže si môže dopriať každý. Isté však je, že absolvovať tento druh , je zážitkom na celý život.

Pokojne a bez ostychu vojdite dnu, kde už na prvý pocit zhodnotíte, že ste na tom správnom mieste. Tu vám bude výborne. Urobte všetko podľa pokynov, vyzlečte sa nechajte sa unášať. Príjemná hudba a vôňa masážnych olejov iba doplnia výnimočnú atmosféru zahalenú do vône aroma sviečok a lámp.

V čom je tantra masáž iná?

Pri tantrickej masáži sa pracuje s energiou. Pýtate sa – s akou? No predsa s tou vašou! Ale, aby to bolo úplne presné, aj samotný odborník a majster využíva silu tej vlastnej. Pracuje s našimi čakrami a cíti, kde máme nedostatky. Urobí všetko preto, aby naše duchovné i fyzické telo vrátil do harmonického stavu. Pokiaľ naše energetické centrá nie sú v rovnováhe, trpíme rôznymi psychickými problémami a často bývame chorí. Pravidelnou starostlivosťou o naše telo teda dosiahneme blažené pocity a budeme sa aj v bežnom živote cítiť perfektne.

Ako tantra masáž prebieha?

Prikladanie rúk maséra a vaša úplná odovzdanosť a uvoľnenosť sú kľúčom k správnemu priebehu celej „procedúry“. Všetky vaše svaly sa prekrvia, okysličia a zo salóna vyjdete ako „nový“ človek. Predstavte si normálnu masáž, avšak s malým/veľkým bonusom – môžete dosiahnuť maximálny vrchol a to doslova. Práca s energiou totiž zahŕňa aj tú sexuálnu, a tak miestami budete mať pocit, že ste kdesi v raji. Nebuďte prekvapení, ani zahanbení. O to predsa ide. Doprajme si všetko, čo potrebujeme. Veď to máme radi.